Piękna, gładka skóry dzięki wtłaczaniu gazu pod skórę

Poprawienie estetyki skóry jest ważną czynnością dla dużej grupy kobiet. Gdy postępuje wiek skóra powoli traci swoją sprężystość i wiotczeje, zupełnie naturalnym elementem życia staje się jej wzrastające pofałdowanie.


Na skórze ciała kobiet pokazują się pewne niedoskonałości, skóra przestaje być równa jak niegdyś. Twarz to miejsce pierwszych rzucających się w oczy zmarszczek, zaś kolor skóry powiek zmienia się i nawet mocno polecane maści nie pomagają. Z wiekiem na nogach kobiet zwiększa się także ryzyko powstania cellulitu – jest to tylko wada estetyczna, nie jest ona żadnym zagrożeniem dla zdrowia, mimo tego spora grupa osób odbiera go jako coś co wymaga zmian.

small

Na całe szczęście w chwili obecnej istnieje coraz więcej metod, dzięki którym można znacząco zredukować zmiany na skórze, łatwiej nadać jej piękny, młodszy wygląd. Karboksyterapia jest obecnie najciekawszą metodą, która za sprawą swej znikomej inwazyjności oraz właściwie braku zagrożenia dla stanu zdrowia pacjentek, jest zamawiania często. Na czym polega? Karboksyterpia polega na wprowadzaniu nieszkodliwego dwutlenku węgla pod skórę pacjentów, którzy chcą ulepszyć jędrność i wygląd swego ciała. Dwutlenek węgla w ciele pacjentów zwiększa dołączanie zdrowego tlenu do komórek, a to w konsekwencji wspomaga budowę kolagenu, który odbudowuje skórę i nawet osobom poddanym zabiegowi w wieku dojrzałym pomaga w ulepszeniu jej aparycji.

♦♦♦

Efektowna karboksyterpia Wrocław jest metodą, która korzysta z gazu medycznego CO2. Zabieg przeprowadzany jest przynajmniej sześciokrotnie, zwykle może być wykonywany nawet 2 razy tyle. Efekt dyskomfortu podczas całego procesu jest raczej małe, wszystko uzależnione może być masy mięśniowej oraz tłuszczowej osób poddających się zabiegowi, którego cena w zależności od miejsca na ciele różnie się kształtuje. Karboskyterpia twarzy to koszt około 200 złotych, sińce pod oczami to z kolei konieczność wydania sumy dwa razy większej, zaś seria 10 zabiegów redukujących efekt brzydkiego cellulitu od 50 do 75% – wymaga wydania około 1400 złotych.

♦♦♦

Podsumujmy fakty: zabieg, o którym pisaliśmy jest wyraźnie polecany tym, które narzekają na skórę, która wiotczeje, cellulit, wyraźne zmarszczki, lokalny wzrost tkanki tłuszczowej, rozstępy czy problemy z krążeniem obwodowym.